Oficjalny portal: Gminny Zarząd Oświaty w Strzelcach Opolskich

Wyszukiwarka


Menu główne


Powiększ tekst
Zmniejsz tekst
Drukuj
powrót

Aktualności


8 wrzesień 2023
W poniedziałek 4 września uczniowie i mieszkańcy Dziewkowic w otoczeniu zaproszonych gości otworzyli podwoje zabytkowego budynku, któremu gmina Strzelce Opolskie przywróciła świetność. Dobry to wiadomość dla najmłodszych, bo właśnie tam będą mieli swoje klasy.


26 kwiecień 2023
Trwają prace w zabytkowym budynku oświatowym Zespołu Placówek Oświatowych w Dziewkowicach, który wygrał opolską edycję Konkursu Nasz Zabytek. Z każdym kolejnym dniem obiekt nabiera nowego blasku.


27 luty 2023
Trwają prace w zabytkowym budynku oświatowym Zespołu Placówek Oświatowych w Dziewkowicach, który wygrał opolską edycję Konkursu Nasz Zabytek.


9 listopad 2022
Ruszyły prace w zabytkowym budynku oświatowym Zespołu Placówek Oświatowych w Dziewkowicach, który wygrał opolską edycję Konkursu Nasz Zabytek.


14 październik 2022
W związku z przygotowywaną rewaloryzacją i dostosowaniem nieużytkowanego zabytkowego budynku oświatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Dziewkowicach do potrzeb prowadzenia zajęć szkolnych, środowiska lokalnego, w tym osób niepełnosprawnych zapraszamy studentów/absolwentów, młodych konserwatorów zabytków do udziału przy realizacji projektu. Udział w realizowanym projekcie, np. w formie stażu lub praktyk studenckich stwarza możliwość zdobycia doświadczenia i poszerzenia wiedzy specjalistycznej. Zaproszenie kierujemy szczególnie do mieszkańców Dziewkowic i gminy Strzelce Opolskie.

12 październik 2022
12 października 2022 r. została podpisana umowa na rewaloryzację i dostosowanie nieużytkowanego zabytkowego budynku oświatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Dziewkowicach do potrzeb prowadzenia zajęć szkolnych, środowiska lokalnego, w tym osób niepełnosprawnych. Umowa została podpisana z wykonawcą wyłonionym w postępowaniu przetargowym – firmą Usługi Ogólnobudowlane Spyra Joachim.

22 wrzesień 2022
Stało się! Fundacja Most the Most i Gmina Strzelce Opolskie 26 sierpnia 2022 roku podpisały umowę na dofinansowanie przez Fundację rewaloryzacji zabytkowego budynku w Zespole Szkoły w Dziewkowicach, który zwyciężył w konkursie Nasz Zabytek w województwie opolskim. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Dziewkowic i okolic, otwartości na współpracę władz Gminy Strzelce Opolskie oraz grantowi od Fundacji Most the Most, budynek w Zespole Szkoły w Dziewkowicach nie tylko odzyska dawną świetność, ale ponownie będzie miejscem edukacji, integracji i rozwoju dla mieszkańców.


Rejestr zmian podstrony
Informację wprowadził(a): Jarosław Pietrucha (2022-09-22 08:33:28)
Informację zmodyfikował(a): Jarosław Pietrucha (2023-09-08 07:32:16)
Liczba odwiedzin: 18213

Stopka

Data aktualizacji: 18 wrzesień 2023, Licznik odwiedzin: 13044005
design by fast4net

Zamknij